Úvod >

Mikrokogenerace

XRGI® 6 and XRGI®

Naši prckové: MIKROKOGENERACE XRGI® 6 and XRGI®

Nově vyvinuté vysoce výkonné  motory, zaručují našim kogenaračním jednotkám téměř zázračnou účinnost, ve své výkonové třídě. Jejich předností je také velká úspora energie. XRGI® 6 s výkonem 2.5–6 kWel a 8–13.5 kWth dosahuje celkové účinnosti 93% ( s rekuperací spalin dokonce vyšší).

XRGI® 9s výkonem 4–9 kWel a 12–20 kWth  také dosahuje celkové účinnosti 93% ( bez rekuperace spalin) . Za vysokou účinnost a nízké emise byly naše kogenerační jednotky oceněny významnou německou ekologickou značkou „Blue Angel“,

Vysoká kvalita kogeneračních jednotek a kvalitní použitá technická řešení umožňují velmi dlouhý servisní interval (10.000 hodin). Naše malé kogenerační jednotky umožňují využívat výhod kogenerace i menším objektům (obytné domy, kancelářské budovy, malé hotely, penziony, menší areály firem apod.)

XRGI® 15

Naše klasika: MIKROKOGENERACE XRGI® 15

S velkým výkonem 6-15 kWel a 17-30 kWth a celkovou mírou účinnosti 93% (bez rekuperace spalin), je mikrokogenerace XRGI ® 15 ideální pro větší stavby. Jakými jsou například hotely, restaurace nebo domy s pečovatelskou službou. Kvalita a efektivnost mikrokogenerace již byly prokázány v podobě několika tisíců spokojených zákazníků. Naše XRGI ® 15 získala několik ocenění, jako uznání  výkonu, účinnosti a úspory energie.

XRGI® 20

VYNIKAJÍCÍ VÝKON: Mikrokogenerace XRGI® 20

Mikrokogenerace XRGI ® 20, za použití stejného motoru jako XRGI ® 15,  vytváří impozantní výkon 10-20 kWel a 25 - 40 kWt.  Dosahuje celkové míry účinnosti  96% (bez rekuperace spalin). Za tento stupeň účinnosti byla jednotka opět oceněna německou ekoznačkou "Blue Angel".
XRGI ® 20 je ideální pro použití ve větších budovách, jako jsou nemocnice, firemní areály, hotely nebo komunální služeby. I zde, osvědčená kvalita a výkon s ​​vysokou účinností umožňují zajímavou návratnost investice.

PARALLEL OPERATION

MULTI SYSTEM MIKROKOGENERACE

Kogenerační jednotky XRGI ®, nejsou určeny pouze k provozu jako jednotlivé systémy.  Modulární koncepce umožňuje flexibilní a ekonomicky efektivní paralelní spojení více jednotek v jednom zdroji. A zásobování elektrickou energii a teplem dle provozních požadavků klienta. Jednotky mohou být také integrovány do virtuálních elektráren.

Členové

COGEN Czech